تبلیغات
شن جادویی هپی سند

شن جادویی هپی سند
سایت توزیع شن جادویی هپی سند
قالب وبلاگ
در این تصویر زیبا سه کودک را می بینید که مشغول باری با شن جادویی هستند . آیا می دانید که این بازی چقدر در اجتماعی بودن کودک در آینده مفید است همچنین فواید بیشماری که عاید آنها می شود. کودک در شن به حفر کردن و ساختن دالان (تونل) می‌پردازد. او برج، تپه و خانه می‌سازد و به انجام بازی‌های تخیلی مشغول می‌شود. کودک می‌تواند معمار هستی خود باشد و قصر خود را داخل شن‌ها خلق کند و دنیای خویش را پر از افراد و خویشاوندانی کند که ساخته و پرداخته ذهن خودش هستند.
با شن بازی به مفاهیمی همچون وزن و خاصیت چسبندگی شن پی برده می شود.می توانند با شن اشیای گوناگونی درست کنند و شن های خیس را با شن های خشک مقایسه کنند و یا اینکه اگر شن را کمی خیس کنید به شکل ظرف مورد نظر در می آید.افزایش قدرت تخیل و خلاقیت در کودکان.به کارگیری بیشتر ماهیچه های بدن هنگام شن بازی.

The benefits of a sand games for kids 2 فواید شن بازی برای کودکان

این زمان از سال های مورد علاقه من است. خورشید درخشان، در دمای شروع به افزایش و پارک شروع به پاسخ نام ما برای تیم شن و ماسه قدیمی از مد افتاده! در این سال ما بسته بندی شده تا اسباب بازی های جدید مورد علاقه شن و ماسه خود را از ملیسا و داگ و رهبری به یک گوهر پنهان در خیابان. اگر شما به طور منظم در اینجا، شما می دانید که چقدر ما را دوست حسی بازی، پس از آن به عنوان جای شگفتی نیست به شما که امروز آمده ما به اشتراک
گذاری
برخی از ایده های بازی شن و ماسه مورد علاقه کودکان است.

بازی شن و ماسه مانند بخش اصلی تقریبا دوران کودکی هر بچه ها است، که گاهی اوقات احساس می کنم مثل سادگی را تحت الشعاع قرار مزایای توسعه و حسی شگفت انگیز است. امروز، من بیش از به ملیسا و داگ توضیح مزایای حسی از بازی شن و ماسه است.
ما بسیار سرگرم کننده که در پارک با اسباب بازی های جدید ما که من فقط به حال برای به اشتراک گذاشتن بود. من در چند از مورد علاقه ما است که ما فقط نمی توانید صبر کنید سعی کنید از اضافه شده است، و همچنین. با هر یک از فعالیت من سیستم حسی خطاب اضافه شده است.


Sandbox Science


اگر شما می خواهم
به دانستن بیشتر در مورد توسعه معمولی و غیر معمولی برای هر یک از این سیستم ها، فقط بر روی عنوان کلیک کنید و شما را به یکی از پست ها که در سری من بر اختلال پردازش حسی گرفته شده است.
من عاشق چگونه هر کودک سنی می تواند از بازی شن و ماسه بهره مند شوند! فوق العاده  فقط یادگیری به نگه داشتن چیزهای از دهان او، ساخت جعبه شن و ماسه که خیلی بیشتر سرگرم کننده است. در بخش اول از زمان در پارک، او در خارج از گودال ماسهبازی نشسته و انگشتان خود را از طریق شن و ماسه در لبه فرار. او ساخته شده خطوط، خطوط مارپیچ و حرکات ... تمام پیش سازهای به تشکیل نامه بعد از آن.
پرفروش ترین ها: فواید شن بازی،
[ چهارشنبه 8 دی 1395 ] [ 08:18 ب.ظ ] [ رویا نوری ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره ما
پشتیبانی و مشاوره رایگان قیل و بعد از خرید
در صورت آنلاین بودن واحد مشاوره روی پشتیبان كلیك نمایید در غیر اینصورت بر روی تماس با ما كلیك نمایید در عرض چند ساعت به سوال شما پاسخ داده می شود
ارسال سوال به ما تماس با ما
موضوعات فروشگاه
آرشیو محصولات
آمار فروشگاه
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
امکانات فروشگاه