تبلیغات
شن جادویی هپی سند

شن جادویی هپی سند
سایت توزیع شن جادویی هپی سند
قالب وبلاگ
یکی دیگر از ایده های بزرگ برای آوردن شن و ماسه در آن بارانی و روز غم انگیز، یا هر روز که در داخل تنها بهتر است، برای استفاده شن و ماسه بازی بر روی یک میز نور است. آموزش پیش دبستانی مجموعه تا دعوت بازی شن و ماسه دوست داشتنی بر روی میز نور خود را و اگر شما از طریق کلیک کنید، شما می توانید در مورد حتی بیشتر هر روز جدول نور سرگرم کننده به عنوان خوانده شده.Goop-pairs-oatmeal-cookies-062


من عشق چگونه شن و ماسه روشن است، و خطوط و اشکال ساخته شده توسط بچه ها برجسته می شوند که انگشتان خود را از طریق شن و ماسه را اجرا کنید.یکی از اشکالات به داشتن نور طبیعی فوق العاده در کلاس درس پیش دبستانی من این است که نور و رنگ بر روی میز نور تقریبا به عنوان در طول روز درخشان آن را به عنوان زمانی است که من در خانه با جدول نور در شب را بازی کند. اما نور هنوز هم موثر است و به آن جالب نگه دارید، ما سعی با استفاده از جدول نور در یک از راه های مختلفی .بسیاری از عکس های من در این پست به اشتراک گذاری امروز هستم از یک سال تمام فعالیت های جدول نور پیش دبستانی آمده است. ما همیشه به کاوش بسیاری از فعالیت های مختلف میز نور، که من حتی زمان در مورد بسیاری از آنها ارسال نداشته است. بنابراین من فکر کردم من حداقل به اشتراک گذاری با شما راه های مختلفی استفاده می کنیم جدول نور در کلاس درس ما  می باشد.

با شن بازی به مفاهیمی همچون وزن و خاصیت چسبندگی شن پی برده می شود.می توانند با شن اشیای گوناگونی درست کنند و شن های خیس را با شن های خشک مقایسه کنند و یا اینکه اگر شن را کمی خیس کنید به شکل ظرف مورد نظر در می آید.افزایش قدرت تخیل و خلاقیت در کودکان.به کارگیری بیشتر ماهیچه های بدن هنگام شن بازی.

The benefits of a sand games for kids 2 فواید شن بازی برای کودکان

این زمان از سال های مورد علاقه من است. خورشید درخشان، در دمای شروع به افزایش و پارک شروع به پاسخ نام ما برای تیم شن و ماسه قدیمی از مد افتاده! در این سال ما بسته بندی شده تا اسباب بازی های جدید مورد علاقه شن و ماسه خود را از ملیسا و داگ و رهبری به یک گوهر پنهان در خیابان. اگر شما به طور منظم در اینجا، شما می دانید که چقدر ما را دوست حسی بازی، پس از آن به عنوان جای شگفتی نیست به شما که امروز آمده ما به اشتراک
گذاری
برخی از ایده های بازی شن و ماسه مورد علاقه کودکان است.

بازی شن و ماسه مانند بخش اصلی تقریبا دوران کودکی هر بچه ها است، که گاهی اوقات احساس می کنم مثل سادگی را تحت الشعاع قرار مزایای توسعه و حسی شگفت انگیز است. امروز، من بیش از به ملیسا و داگ توضیح مزایای حسی از بازی شن و ماسه است.

Sand Play with One Year Olds
ما بسیار سرگرم کننده که در پارک با اسباب بازی های جدید ما که من فقط به حال برای به اشتراک گذاشتن بود. من در چند از مورد علاقه ما است که ما فقط نمی توانید صبر کنید سعی کنید از اضافه شده است، و همچنین. با هر یک از فعالیت من سیستم حسی خطاب اضافه شده است.

همانطور که اشاره کردم، بازی شن و ماسه می تواند برای هر سنی مفید است. فوق العاده B یک انفجار بازی "مخفی کردن و به دنبال قاصدک" بود. شما می توانید هر شی کوچک پنهان است، اما او با تمام گیاهان جدید (و علف های هرز) که ما فکر این امر می تواند سرگرم کننده را به استفاده از برخی از قاصدک برای مخفی کردن تا مجذوب شده است. این بازی ساده بود. پس از نشان دادن او قاصدک، من آن را تحت قالب شن و ماسه پنهان می کردند. در لذت نگاه او به عنوان آن را از زیر قالب بازیابی.

اگر شما می خواهم به دانستن بیشتر در مورد توسعه معمولی و غیر معمولی برای هر یک از این سیستم ها، فقط بر روی عنوان کلیک کنید و شما را به یکی از پست ها که در سری من بر اختلال پردازش حسی گرفته شده است.من عاشق چگونه هر کودک سنی می تواند از بازی شن و ماسه بهره مند شوند! فوق العاده  فقط یادگیری به نگه داشتن چیزهای از دهان او، ساخت جعبه شن و ماسه که خیلی بیشتر سرگرم کننده است. در بخش اول از زمان در پارک، او در خارج از گودال ماسهبازی نشسته و انگشتان خود را از طریق شن و ماسه در لبه فرار. او ساخته شده خطوط، خطوط مارپیچ و حرکات ... تمام پیش سازهای به تشکیل نامه بعد از آن.


طبقه بندی: شن بازی،
پرفروش ترین ها: شن جادویی، شن بازی کودکان،
[ چهارشنبه 8 دی 1395 ] [ 08:07 ب.ظ ] [ رویا نوری ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره ما
پشتیبانی و مشاوره رایگان قیل و بعد از خرید
در صورت آنلاین بودن واحد مشاوره روی پشتیبان كلیك نمایید در غیر اینصورت بر روی تماس با ما كلیك نمایید در عرض چند ساعت به سوال شما پاسخ داده می شود
ارسال سوال به ما تماس با ما
موضوعات فروشگاه
آرشیو محصولات
آمار فروشگاه
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
امکانات فروشگاه