تبلیغات
شن جادویی هپی سند

شن جادویی هپی سند
سایت توزیع شن جادویی هپی سند
قالب وبلاگ
09312-scitech2-magic-690

اساس و مبنای دو اسباب بازی های آموزشی محبوب چیزی است که شما می توانید به وفور بزرگ در ساحل پیدا شده است. اما شن و ماسه شن و ماسه سحر و جادو و جنبشی یک ضربه شیمیایی اضافی کمی که باعث می شود آنها عمل کاملا بر خلاف خسته کننده پسر عموی ساحل ادم بیکار و تنبل خود را.

در نگاه اول، شن و ماسه سحر و جادو به نظر می رسد بسیاری مانند شن و ماسه سنتی، اگر شما اغلب، پر جنب و جوش آن را نادیده گرفت. شن و ماسه سحر و جادو دانه است. آن را از طریق انگشتان دست خود را درست مثل انواع ساحل اسلاید.

اما زمانی که شما آن را در زیر آب، شن و ماسه سحر و جادو شروع می شود آشکار ویژگی های غیر معمول آن است.

زیر آب، شن و ماسه سحر و جادو می تواند به شکل و تولیدات را به شکل های سرگرم کننده، مانند یک قلعه یا یک سیب، بدون ایجاد یک سیستم تعلیق ابری دانه شن و ماسه. و اگر شما پور دور آب، مجسمه سازی شن و ماسه سحر و جادو فرو می ریزد و به توده ای از شن و ماسه به طور کامل خشک به جای حفظ شکل آن به عنوان مرطوب شن و ماسه ساحل کند.

دلیلش این است که شن و ماسه سحر و جادو آب نیز همین طور به جای جذب آن است. حتی بعد از اینکه در آب غوطه ور، این شن و ماسه کنجکاو خشک باقی می ماند.

برای تولید شن و ماسه سحر و جادو، شرکت با شن و ماسه استاندارد، دی اکسید سیلیکون شروع، و سپس یک لایه بسیار نازک از یک ماده شیمیایی به نام trimethylhydroxysilane اضافه کنید. این پوشش باعث می شود آبگریز شن و ماسه، و یا آب دافع. این در تقابل با شن و ماسه ساحل استاندارد است که آب دوست یا آب دوست است.

trimethylhydroxysilane ممکن است به طور کامل کت یک دانه شن و ماسه، اما این مولکول hairlike موج به پایان می رسد آبگریز خود به دفع آب، توضیح می دهد شیمیدان کاتلین Carrado Gregar از آزمایشگاه ملی آرگون، که یک بار یک طرح درس در شن و ماسه سحر و جادو برای انجمن شیمی آمریکا نوشت.

هنردوستان اغلب متوجه روشن و خاموش شدن نقره ای از هوا به دام افتاده در اطراف یک مجسمه شن و ماسه سحر و جادو هنگامی که آن را زیر آب فرو رفته است در زیر آب. این هوا به دام افتاده به عنوان یک واسطه بین پوشش آبگریز و آب هیدروفیل عمل می کند.

هوا به دام افتاده نیز کمک می کند آب به سرعت اسلاید کردن شن و ماسه سحر و جادو بدون تر از آن، می گوید برایان C. مطلق، یک فیزیکدان در دانشگاه جیمز مدیسون. مطالعات مطلق جنبش از شن و ماسه، پس از آن بود خیلی تعجب آور نیست زمانی که یک دوست به عنوان یک شوخی به او یک کیسه شن و ماسه سحر و جادو. آن را در طولانی نیست قبل از او شن و ماسه سحر و جادو کردن از قفسه خود را کشیده و شروع به استفاده از آن را با دانش آموزان لیسانس خود را در آزمایش در مورد چگونگی حرکت شن و ماسه هنگام متزلزل. او در حال حاضر اقدام به خرید اسباب بازی در بشکه 50 گهل.

شن و ماسه سحر و جادو اصل توسعه یافته بود به تمیز کردن نشت نفت. ایده این بود که پوشش می دافع آب، اما کمک به جذب و روغن دام. اگرچه دانشمندان با استفاده از آن به تمیز کردن نشت سعی، ادعای اصلی شن و ماسه اصلاح شده به شهرت به عنوان یک اسباب بازی است. این نیز یک ابزار مفید برای معلمان علوم برای توضیح تفاوت بین مواد آبگریز و آبدوست، می گوید مایکل چاپمن، که علم هفتم، هشتم و کلاس نهم در کالج بوستون دبیرستان تدریس می کند.

ز آنجا که کودکان هنوز در حال توسعه، آنها فاقد واژگان و شناختی توانایی نه تنها به جهان خود را درک، اما بحث و پردازش تجارب خود را. افرادی که واقعه آسیب زا تجربه اغلب اختلال به منطقه بروکا است که، در بخش، مسئول ارتباط کلامی را تجربه کنند. شن و ماسه سینی درمان یک ابزار باور نکردنی است که پزشکان می تواند به ترویج پردازش تجارب و شفا استفاده است. این یک ابزار شگفت انگیز به منظور تسهیل ارتباطات غیر کلامی است.

این کارگاه آموزشی شرکت کنندگان اصول اولیه چگونه به استفاده از سینی شن و ماسه به عنوان یک روش باور نکردنی از ارتباطات و شفا یاد می دهد. آن را به شما می آموزد که چگونه به راه اندازی سینی شن و ماسه خود را و پیاده سازی به عمل خود را. شرکت کنندگان همچنین چگونگی تفسیر راه که در آن کودکان با استفاده از سینی شن و ماسه، اهمیت آنچه را که آنها ایجاد کنید، و چگونه به تفسیر تعاملات خود را با ما به عنوان حرفه ای یاد بگیرند. این شامل چگونه به استفاده از یک سینی شن و ماسه در حرفه های مختلف از جمله زبان و گفتار، کاردرمانی و غیره شما خواهد آموخت که چگونه به درک و تعیین فردی است که با تلاش، باعث برای ارائه رفتارها و احساسات از طریق کار سینی شن و ماسه خود را.

شرکت کنندگان که برای هر دو کارگاه ثبت نام نیز راه برای ترکیب شن و ماسه کار سینی را با تکنیک های از کارگاه بازی درمانی یاد بگیرند.
به دلیل آنچه یک تکنیک فوق العاده این است، ما را به استفاده از سینی شن و ماسه با افرادی که تروما تجربه کرده اند، اضطراب، اعتماد به نفس و دیگر مشکلات ارائه رسیدگی اما ما نیز اجرای سینی شن و ماسه با خانواده ها، زوج را حل خواهد کرد، گروه ها و بزرگسالان است.

اگر چه شن و ماسه سحر و جادو در کارخانه ساخته شده است، از آن تقلید یک پدیده است که گاهی اوقات اتفاق می افتد در خاک، به ویژه پس از آتش سوزی جنگل ها، توضیح می دهد دانشمند گیاه خی Xiong را از دانشگاه میسوری، کلمبیا. در یک آتش سوزی، تجزیه سریع مواد آلی تولید اسیدهای آلی است که ذرات کت خاک و آنها را آب گریز، او می گوید. این می تواند یک مشکل به دلیل آب می تواند در اطراف شن و ماسه به جای جریان به نهرها و رودخانه ها استخر.

شن و ماسه جنبشی، از سوی دیگر، هیچ قیاس در طبیعت است. مانند شن و ماسه سحر و جادو، شن و ماسه جنبشی است پوشش داده شده شن و ماسه ساحل. در این مورد، پوشش پلی (dimethylsiloxane)، یک ماده چسبناک که اغلب نشان می دهد تا در محصولات مانند Silly Putty است.

مانند پوشش شن و ماسه سحر و جادو، پلی (dimethylsiloxane) آب گریز است، توضیح می دهد. اما با شن و ماسه جنبشی، نقش اصلی پوشش ضخیم، چسبناک است برای کمک به چوب شن و ماسه با هم به طوری که می توان آن را کاهش دهد و تولیدات بدون یک ظرف غذا. که اجازه می دهد تا بچه ها و بزرگسالان به طور یکسان به ساخت قلعه شن و ماسه راست بر روی میز خود را بدون گرانول ولگرد از شن و ماسه انباشته جایی که آنها نمی خواهید آنها را.

خواص چسبنده شن و ماسه جنبشی نیز آن را آسان تر به تمیز کردن، احتمالا انگیزه اصلی برای پدر و مادر اسباب بازی خرید و شسته و رفته، انجمن با یک میل شدید برای ساخت و ساز مجسمه شن و ماسه.
طبقه بندی: شن بازی،
[ سه شنبه 7 دی 1395 ] [ 07:50 ب.ظ ] [ رویا نوری ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره ما
پشتیبانی و مشاوره رایگان قیل و بعد از خرید
در صورت آنلاین بودن واحد مشاوره روی پشتیبان كلیك نمایید در غیر اینصورت بر روی تماس با ما كلیك نمایید در عرض چند ساعت به سوال شما پاسخ داده می شود
ارسال سوال به ما تماس با ما
موضوعات فروشگاه
آرشیو محصولات
آمار فروشگاه
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
امکانات فروشگاه